fbpx

Зукини гарден

  • Големина: ⌀20 cm / мала
  • Состојки: пелат, гауда кашкавал, моцарела, маринирана тиквица во лук и магдонос, шери, маслиново
  • Алергени: млеко, глутен
  • 180 ден
  • ⌀30 cm / средна 280 ден
  • ⌀40 cm / фамилијарна 420 ден
  • Нарачај