fbpx

Кватро стаџиони

  • Големина: ⌀20 cm / мала
  • Состојки: пелат, гауда кашкавал, моцарела, печурки, шунка, кулен, маслинки, оригано
  • Алергени: млеко, глутен, печурки
  • 180 ден
  • ⌀30 cm / средна 280 ден
  • ⌀40 cm / фамилијарна 420 ден
  • Нарачај