fbpx

Пеперони

  • Големина: ⌀20 cm / мала
  • Состојки: пелат, гауда кашкавал, кулен, оригано
  • Алергени: млеко, глутен, печурки
  • 180 ден
  • ⌀30 cm / средна 270 ден
  • ⌀40 cm / фамилијарна 380 ден
  • Нарачај