fbpx

Маргарита

  • Големина: ⌀20 cm / мала
  • Состојки: пелат, гауда кашкавал, оригано
  • Алергени: млеко, глутен
  • 150 ден
  • ⌀30 cm / средна 220 ден
  • ⌀40 cm / фамилијарна 330 ден
  • Нарачај