fbpx

Капрезе

  • Големина: ⌀20 cm / мала
  • Состојки: песто базилико, домат, моцарела, босилек, балсамико крема
  • Алергени: млеко, глутен, печурки
  • 200 ден
  • ⌀30 cm / средна 270 ден
  • ⌀40 cm / фамилијарна 400 ден
  • Нарачај