Пилешко во кари

хопла, кромид, кари, пилешки стек, шампињони

Лазања болоњезе

болоњезе сос, хопла, гауда кашкавал, тестенина

Лазања со блитва

блитва, хопла, вегета, тестенина

Потпечени макарони со сирење

сирење, кашкавал, хопла, јајце, тестенини

170 ден

Се вчитува...

Нема повеќе производи