Але Олио сос

лук, чили, маслиново масло, пармезан, магдонос

Базилико

шери, маслиново масло, босилок, пармезан, лук

Кватро формаџи

гауда кашкавал, моцарела, рокфорд, пармезан

Пилешко во кари

хопла, кромид, кари, пилешки стек, шампињони

Лазања болоњезе

болоњезе сос, хопла, гауда кашкавал, тестенина

Лазања со блитва

блитва, хопла, вегета, тестенина

Се вчитува...

Нема повеќе производи