Феферони

пелат, гауда кашкавал, феферони, печурка, босилек

Капрезе

песто базилико, домат, моцарела, босилек, балсамико крема

Пастрмајлија

посно тесто, маринирано свинско месо / пилешко месо

Фунги сос

печурки: шампињон и вргањ, хопла, лук, пармезан

Болоњезе сос

мелено месо, кромид, морков, доматен сос, оригано, сенф

Карбонара сос

печурки, сланина, лук, пармезан, хопла/јајце

Се вчитува...

Нема повеќе производи