Веге

пелат, гауда кашкавал, печурки, маслинки, кромид, пиперка, шери

Зукини гарден

пелат, гауда кашкавал, моцарела, маринирана тиквица во лук и магдонос, шери, маслиново

Три колори

пелат, гауда кашкавал, моцарела, крем сирење, сушен домат, маслинки, шери, маслиново, лук и магдонос

Бела

пелат, гауда кашкавал, моцарела, пиперка, лук, магдонос, оригано

Бела Пилешка

хопла, магдонос, пилешки стек, гауда, печурки, црвен кромид

Туна

пелат, гауда кашкавал, туна, кромид, маслинки

Се вчитува...

Нема повеќе производи