ДОСТАВА

понеделник – сабота: 09:30 – 22:30
недела: неработен ден

ПОДИГАЊЕ

понеделник – сабота: 09:00 – 23:00
недела: неработен ден

Маргарита

пелат, гауда кашкавал, оригано

Пеперони

пелат, гауда кашкавал, кулен, оригано

Кватро формаџи

пелат, гауда кашкавал, моцарела, рокфорд, пармезан, оригано

Пастрмајлија

посно тесто, маринирано свинско месо / пилешко месо

Капричиоза

пелат,гауда кашкавал, шунка, печурка, оригано

Кватро стаџиони

пелат, гауда кашкавал, моцарела, печурки, шунка, кулен, маслинки, оригано

Се вчитува...

Нема повеќе производи